Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Ralph Rocks Ralph Lauren για γυναίκες

Ralph Rocks Ralph Lauren για γυναίκες

τροπικό
Ralph Rocks Ralph Lauren για γυναίκες Βίντεο

Ralph Rocks από Ralph Lauren είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Ralph Rocks κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Annie Buzantian. Οι νότες κορυφής είναι φρούτο του πάθους, ακτινίδιο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, φρέζια, φύλλο φοινικιάς και υάκυνθος; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και σανδαλόξυλο.

φρούτο του πάθους ακτινίδιο λεμόνι

άνθη πορτοκαλιάς φρέζια φύλλο φοινικιάς υάκυνθος

Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ralph Rocks by Ralph Lauren.

Ralph Rocks Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ralph Lauren Ralph Rocks fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ralph Lauren Ralph Rocks, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ralph Rocks by Ralph Lauren. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ralph Rocks by Ralph Lauren αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Emanuel Ungaro Apparition Sun La Perla Io Rance 1795 Eugenie Michel Klein Comedie Michel Klein Byredo Pulp Neil Morris Coral Victoria`s Secret Very Sexy Now The Beauty of Brazil Jesus Del Pozo Halloween Kiss Sexy O Boticario Linda Ministry Of Sound Nightlife for Her Filles des Iles Floral Exotique Fiorucci Pin Up I M Juicy