Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Romance Tender Notes Ralph Lauren για γυναίκες

Romance Tender Notes Ralph Lauren για γυναίκες

απαλό πικάντικο

Romance Tender Notes από Ralph Lauren είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Romance Tender Notes κυκλοφόρησε το έτος 2003. Το άρωμα περιέχει φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, φρέζια, νούφαρο, κρίνο της κοιλάδας και Μόσχος.

φύλλα φραγκοσταφυλλιάς φρέζια νούφαρο κρίνο της κοιλάδας Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Romance Tender Notes by Ralph Lauren.

Romance Tender Notes Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ralph Lauren Romance Tender Notes fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ralph Lauren Romance Tender Notes, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Romance Tender Notes by Ralph Lauren. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Romance Tender Notes by Ralph Lauren αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia Marc Jacobs Marc Jacobs Gardenia Ghost Ghost Cherish Givenchy Very Irresistible Sensual Velvet Liz Claiborne Liz Claiborne Lomani Cruiser for Women Nina Ricci L`Air du Temps Noel Yves Saint Laurent Elle Shocking Oriflame Miss O Club Prive Maitre Parfumeur et Gantier Fleur d’Iris Lulu Beauty Dame