Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Romance for Men Ralph Lauren για άνδρες

Romance for Men Ralph Lauren για άνδρες

Romance for Men Ralph Lauren για άνδρες Βίντεο Romance for Men Ralph Lauren για άνδρες Βίντεο
Romance for Men Ralph Lauren για άνδρες Εικόνες Romance for Men Ralph Lauren για άνδρες Εικόνες Romance for Men Ralph Lauren για άνδρες Εικόνες Romance for Men Ralph Lauren για άνδρες Εικόνες

Romance for Men από Ralph Lauren είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Romance for Men κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Antoine Lie. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Τζινσενγκ, τζίντζερ, Φραγκοστάφυλλο, φύλλο φιστικιάς Αιγίνης, Λεβάντα και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι κρίνος, Σέλερυ, Βασιλικός, σαφράν, τριαντάφυλλο, Γεράνι και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι Πεύκο, πατσουλί, Μόσχος, βρύα δριός και Βέτιβερ.

πορτοκάλι Τζινσενγκ τζίντζερ Φραγκοστάφυλλο φύλλο φιστικιάς Αιγίνης Λεβάντα Μανταριν ορανζ

κρίνος Σέλερυ Βασιλικός σαφράν τριαντάφυλλο Γεράνι Κάρδαμο

Πεύκο πατσουλί Μόσχος βρύα δριός Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Romance for Men by Ralph Lauren.

Romance for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ralph Lauren Romance for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ralph Lauren Romance for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Romance for Men by Ralph Lauren. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Romance for Men by Ralph Lauren αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Higher Frederic Malle French Lover Baldessarini Del Mar Caribbean Etro Palais Jamais Salvador Dali Agua Verde Christian Dior Dior Homme Sport Dorin Un Air de Paris Gentlemen Fragrance Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Man Czech & Speake No 88 Julian Rouas Versailles Davidoff Adventure Eau Fraiche Liz Claiborne Lucky You