Σχεδιαστές » R S » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Sol (Sun) Ramon Molvizar για γυναίκες

Sol (Sun) Ramon Molvizar για γυναίκες

Sol (Sun) Ramon Molvizar για γυναίκες Εικόνες Sol (Sun) Ramon Molvizar για γυναίκες Εικόνες

Sol (Sun) από Ramon Molvizar είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, Περγαμόντο και τζίντζερ; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, ορχιδέα, γιασεμί και Λωτός; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, νότες ξύλων και ζάχαρη.

Αμάλφι λεμόνι Περγαμόντο τζίντζερ

τριαντάφυλλο ορχιδέα γιασεμί Λωτός

Μόσχος νότες ξύλων ζάχαρη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sol (Sun) by Ramon Molvizar.

Sol (Sun) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ramon Molvizar Sol (Sun) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ramon Molvizar Sol (Sun), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sol (Sun) by Ramon Molvizar. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sol (Sun) by Ramon Molvizar αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein CK be Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune Tommy Bahama Tommy Bahama Clean Wellness by Clean Purity Kylie Minogue Sexy Darling Salvador Dali ITISLOVE Sonoma Scent Studio Rose Musc Ramon Molvizar Precious Berkeley Square Rose Petal Novae Plus Sky Blue Mayssa Mayssa Juliette Has A Gun Not A Perfume