Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Rampage Rampage για γυναίκες

Rampage Rampage για γυναίκες

aquatic
Rampage Rampage για γυναίκες Εικόνες

Rampage από Rampage είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Rampage κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι Κλημεντίνη, τσάι, Μπαμπού, γκρειπ φρουτ και πεπόνι; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, ανανάς, νερόλι, νούφαρο και μιμόζα; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Κλημεντίνη τσάι Μπαμπού γκρειπ φρουτ πεπόνι

παιώνια ανανάς νερόλι νούφαρο μιμόζα

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rampage by Rampage.

Rampage Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rampage Rampage fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rampage Rampage, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rampage by Rampage. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rampage by Rampage αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique l’Eau d’Eté 2007 Lotto Lotto Man Ghost Ghost Summer Flirt Mypa Madonna Nudes 1979 Pop Tommy Hilfiger Tommy Girl Elizabeth Arden Red Door Velvet Parfums Privilege Privilege Berkeley Square Fig & Cherry Donna Karan DKNY Women Summer 2010 Melange Perfume Roll-On Perfume No. 9 Space NK Tuberoli Galimard Galimard Star