Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

2 Rance Rance 1795 για γυναίκες και άνδρες

2 Rance Rance 1795 για γυναίκες και άνδρες

2 Rance από Rance 1795 είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jeanne Sandra Rance. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, αγιόκλημα, κύμινο, δαμάσκηνο και πόμελο; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι, γάλβανο, τσάι, φύλλο βιολέτας και μανόλια; οι νότες της βάσης είναι οποπονάξ, δρυς βρύα , Κέδρος της Βιρτζίνιας και μοσχοκάρυδο.

γκρειπ φρουτ αγιόκλημα κύμινο δαμάσκηνο πόμελο

Γεράνι γάλβανο τσάι φύλλο βιολέτας μανόλια

οποπονάξ δρυς βρύα Κέδρος της Βιρτζίνιας μοσχοκάρυδο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 2 Rance by Rance 1795.

2 Rance Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rance 1795 2 Rance fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rance 1795 2 Rance, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 2 Rance by Rance 1795. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 2 Rance by Rance 1795 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Annick Goutal Eau d'Hadrien Roberto Cavalli Just Cavalli Blue Cartier Declaration Essence Davidoff Cool Water Frozen Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Men Air-Val International Spiderman Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Lui (White) Carthusia Via Camerelle Hermes Eau de Pamplemousse Rose Baxter of California Bravado2 JoAnne Bassett Reveiller La Bouquetiere Matins Vert