Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Eugenie Rance 1795 για γυναίκες

Eugenie Rance 1795 για γυναίκες

Eugenie Rance 1795 για γυναίκες Εικόνες Eugenie Rance 1795 για γυναίκες Εικόνες

Eugenie από Rance 1795 είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Eugenie κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jeanne Sandra Rance. Οι νότες κορυφής είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ, κρίνο της κοιλάδας, Φραγκοστάφυλλο, φρούτο του πάθους, πεπόνι και Λευκά άνθη; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, νερόλι, τριαντάφυλλο, ροδάκινο , μανόλια και φύλλο βιολέτας; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, ίριδα, σανδαλόξυλο, δρυς βρύα , Κεχριμπάρι και Βανιλια.

Υλάνγκ Υλάνγκ Περγαμόντο Μανταριν ορανζ κρίνο της κοιλάδας Φραγκοστάφυλλο φρούτο του πάθους πεπόνι Λευκά  άνθη

γιασεμί νερόλι τριαντάφυλλο ροδάκινο μανόλια φύλλο βιολέτας

Βέτιβερ ίριδα σανδαλόξυλο δρυς βρύα Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eugenie by Rance 1795.

Eugenie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rance 1795 Eugenie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rance 1795 Eugenie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eugenie by Rance 1795. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eugenie by Rance 1795 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Joop! All About Eve Naomi Campbell Paradise Passion Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi Oriflame Saga Adidas Pure Lightness Lancome Aroma Sun Bourjois Clin d'Oeil Lovely Girl Opus Oils Island Girl: Sugar Island (Caribbean) Tsi-La Organic Saqui Arno Sorel Jardins de Babel Hesperides LR Pseudonym Lord`s Jester Heracles