Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Josephine Rance 1795 για γυναίκες

Josephine Rance 1795 για γυναίκες

Josephine από Rance 1795 είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Josephine κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jeanne Sandra Rance. Οι νότες κορυφής είναι γιασεμί, υάκυνθος, Υλάνγκ Υλάνγκ, Περγαμόντο, μπουμπουρντζελία, τριαντάφυλλο, πασχαλιά και παιώνια; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, Γεράνι, γάλβανο, μοσχοκάρφι, ροδάκινο , φύλλο βιολέτας και Φραγκοστάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Βανιλια και Ξύλο Εβένου.

γιασεμί υάκυνθος Υλάνγκ Υλάνγκ Περγαμόντο μπουμπουρντζελία τριαντάφυλλο πασχαλιά παιώνια

ίριδα Γεράνι γάλβανο μοσχοκάρφι ροδάκινο φύλλο βιολέτας Φραγκοστάφυλλο

Μόσχος σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανιλια Ξύλο Εβένου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Josephine by Rance 1795.

Josephine Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

Το συγκεκριμένο άρωμα κυκλοφόρησε το 2005 και η ιστορια της δημιουργίας του αρχικού αρώματος Rance που γίνεται λεπτομερής αναφορά στο παρακάτω σχόλιο , αφορά τα παραδοσιακό άρωμα της τότε εποχής ...η σύγχρονη εκδοχή του αρώματος είναι μια σημερινή δημιουργία με στοιχεία παρμένα από την εποχή μας που ίσως να βασίζονται βέβαια και στην παραδοση του οίκου ...
Αυτό για να διευκρινήσω ότι τα σχόλια καλό είναι να αναφέρονται στις συγκεκριμένες εκδόσεις και να αφορούν την προσωπική μας εμπειρία σε σχέση με το άρωμα .

Apr
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rance 1795 Josephine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rance 1795 Josephine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Josephine by Rance 1795. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Josephine by Rance 1795 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder SpellBound Masaki Matsushima Mat Chocolat Miss Sixty Miss Sixty Alexander McQueen My Queen Halloween Halloween Tropical Giorgio Beverly Hills So You Yves Saint Laurent Opium Fleur Imperiale Montana Montana Mood Soft Carlos Santana Carlos Santana for Women Franck Olivier Passion Extreme Humiecki & Graef Geste JoAnne Bassett Contessa