Σχεδιαστές » R S » « Ομάδες

Laetitia Millesime Rance 1795 για γυναίκες

Laetitia Millesime Rance 1795 για γυναίκες

Laetitia Millesime Rance 1795 για γυναίκες Εικόνες

Laetitia Millesime από Rance 1795 είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Laetitia Millesime κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jeanne Sandra Rance. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ και άνθη πορτοκαλιάς; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, μανόλια, ουιστερία και μοσχοκάρυδο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, λάβδανο Γαλλίας, βάλσαμο Τολού και Βανίλια.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ άνθη πορτοκαλιάς

τριαντάφυλλο μανόλια ουιστερία μοσχοκάρυδο

πατσουλί λάβδανο Γαλλίας βάλσαμο Τολού Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Laetitia Millesime by Rance 1795.

Laetitia Millesime Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rance 1795 Laetitia Millesime fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rance 1795 Laetitia Millesime, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Laetitia Millesime by Rance 1795. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Laetitia Millesime by Rance 1795 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Joop! Joop! Jump Hot Summer 2008 Paolo Gigli Grecale Profumum Roma Patchouly Pitti Fragranze Perle di Bianca Culti Mediterranea Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Cologne Noire Michel Germain Sexual Secret Betty Boop Betty Boop 2009 Philosophy Inner Grace Mexx Mexx First Sunshine Man Christian Dior Cruise Collection Escale Aux Marquises Solinotes Ambre