Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Rose de Rose Rance 1795 για γυναίκες

Rose de Rose Rance 1795 για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

κίτρινο φλόραλ
Rose de Rose Rance 1795 για γυναίκες Εικόνες Rose de Rose Rance 1795 για γυναίκες Εικόνες Rose de Rose Rance 1795 για γυναίκες Εικόνες

Rose de Rose από Rance 1795 είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Rose de Rose κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jeanne Sandra Rance. Η νότα κορυφής είναι τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Βανιλια.

τριαντάφυλλο

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ τουμπερόζα

σανδαλόξυλο Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rose de Rose by Rance 1795.

Rose de Rose Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rance 1795 Rose de Rose fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rance 1795 Rose de Rose, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rose de Rose by Rance 1795. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rose de Rose by Rance 1795 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Rocher Magnolia Guerlain Un Air de Samsara Clean Clean Simply Soap M. Asam Blue Dreams Pacifica Lotus Garden Keiko Mecheri Datura Blanche DSH Perfumes L´eau (Natural) Bond No 9 Harrods Rose Vivienne Westwood Naughty Alice Black Phoenix Alchemy Lab Cordelia Aftelier Candide Kristen Michele Fleurs Blanches