Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη « Ομάδες

Replique Raphael για γυναίκες

Replique Raphael για γυναίκες

Replique Raphael για γυναίκες Εικόνες

Replique από Raphael είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες. Replique κυκλοφόρησε το έτος 1944. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι Σικελίας, Κάρδαμο, νερόλι, κόλιανδρος, φασκόμηλο και Αλδεϋδες; οι μεσαίες νότες είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας, Αιγυπτιακό γιασεμί, μιμόζα, τουμπερόζα, ηλιοτρόπιο και κουμαρίνη; οι νότες της βάσης είναι βρύα δριός, Ολίβανο, πουδρένιες νότες, Μόσχος, Ζωϊκό Άμπερ, Βέτιβερ και πατσουλί.

Περγαμόντο λεμόνι Σικελίας Κάρδαμο νερόλι κόλιανδρος φασκόμηλο Αλδεϋδες

Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας Αιγυπτιακό γιασεμί μιμόζα τουμπερόζα ηλιοτρόπιο κουμαρίνη

βρύα δριός Ολίβανο πουδρένιες νότες Μόσχος Ζωϊκό Άμπερ Βέτιβερ πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Replique by Raphael.

Replique Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Raphael Replique fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Raphael Replique, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Replique by Raphael. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Replique by Raphael αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Le Prince Jardinier Arboretum Xerjoff Modoc Le Labo Vanille 44 Paris Parfumerie Generale PG16 Jardins de Kerylos Gendarme 7 Sinful Scents Lust Susanne Lang Tamboti Wood Caswell Massey Tricorn Les Nez Turtle Vetiver Comme des Garcons Wonderwood Arno Sorel Shaman Platinum Yves Rocher Cap Nature Sensations Boisees