Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο « Ομάδες

Al Maqam Rasasi για γυναίκες και άνδρες

Al Maqam Rasasi για γυναίκες και άνδρες

ουντ

Al Maqam από Rasasi είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Ουντ και Νότες Ανθών; οι μεσαίες νότες είναι νότες ξύλων και Κεχριμπάρι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, Ουντ και Βανίλια.

Ουντ Νότες Ανθών

νότες  ξύλων Κεχριμπάρι

Μόσχος σανδαλόξυλο Ουντ Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Al Maqam by Rasasi.

Al Maqam Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rasasi Al Maqam fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rasasi Al Maqam, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Al Maqam by Rasasi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Al Maqam by Rasasi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Annick Goutal Ambre Fétiche Elizabeth Taylor Passion Escentric Molecules Molecule 02 Al Haramain Perfumes Fakhrul Arab Guerlain Mouchoir de Monsieur Coty Emeraude Creed Royal Delight L`Erbolario Myrrhae Jacques Fath Fath de Fath James Heeley Cardinal Agonist The Infidels Black Phoenix Alchemy Lab Bette Noir