Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Attar Mubakhar Rasasi για γυναίκες και άνδρες

Attar Mubakhar Rasasi για γυναίκες και άνδρες

Attar Mubakhar από Rasasi είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Νότες Ανθών και νότες ξύλων; η μεσαία νότα είναι τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βανίλια και Μόσχος.

Νότες Ανθών νότες  ξύλων

τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Attar Mubakhar by Rasasi.

Attar Mubakhar Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rasasi Attar Mubakhar fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rasasi Attar Mubakhar, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Attar Mubakhar by Rasasi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Attar Mubakhar by Rasasi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Des Filles a la Vanille Ambre Chinoise Joop! Joop! Nuit d`Ete Matthew Williamson Matthew Williamson Jean Paul Gaultier Classique Bien Roulee Guerlain Shalimar Edition Charms Eau de Parfum Xerjoff Elle Dana White Chantilly Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance Jeanne Arthes Sultane Silver Madonna Nudes 1979 Pour Femme Dana Tabu Calvin Klein Euphoria Blossom