Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Azhaar Rasasi για γυναίκες

Azhaar Rasasi για γυναίκες

Azhaar από Rasasi είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει Γαρύφαλλο, γιασεμί, Γεράνι, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Περγαμόντο, τριαντάφυλλο, Σέλερυ, λάβδανο Γαλλίας και Γλυκάνισο.

Γαρύφαλλο γιασεμί Γεράνι σανδαλόξυλο πατσουλί Περγαμόντο τριαντάφυλλο Σέλερυ λάβδανο Γαλλίας Γλυκάνισο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Azhaar by Rasasi.

Azhaar Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rasasi Azhaar fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rasasi Azhaar, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Azhaar by Rasasi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Azhaar by Rasasi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 Carlos Santana Carlos Santana for Women La Maison de la Vanille Vanille Fleurie de Tahiti Calvin Klein Euphoria Crystal Edition Coach Legacy Antonio Banderas Spirit Night Fever Prince Matchabelli Ginger Lotus Borsalino Borsalino Pour Elle Fleurie Erreuno Erreuno Arno Sorel Sham'n Dream Damien Bash Parfum Lucifer No.1 Lulu Beauty Marlena