Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Jaish Rasasi για γυναίκες και άνδρες

Jaish Rasasi για γυναίκες και άνδρες

Jaish από Rasasi είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, φασκόμηλο και νότες ξύλων; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Γεράνι και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, πατσουλί και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Λεβάντα Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι φασκόμηλο νότες ξύλων

γιασεμί Γεράνι τριαντάφυλλο

Μόσχος σανδαλόξυλο πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jaish by Rasasi.

Jaish Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rasasi Jaish fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rasasi Jaish, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jaish by Rasasi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jaish by Rasasi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge Guerlain Vol de Nuit Evasion Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient Kenzo Peace Bijan Bijan With a Twist for Men Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Parfum de George Sand Monotheme Fine Fragrances Venezia Grace Amber Lorenzo Villoresi Alamut Lorenzo Villoresi Sandalo Donna Karan Cashmere Mist Luxe Le Jardin Retrouve Vetyver Vanille