Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Jaish Rasasi για γυναίκες και άνδρες

Jaish Rasasi για γυναίκες και άνδρες

Jaish από Rasasi είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, φασκόμηλο και νότες ξύλων; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Γεράνι και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, πατσουλί και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Λεβάντα Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι φασκόμηλο νότες ξύλων

γιασεμί Γεράνι τριαντάφυλλο

Μόσχος σανδαλόξυλο πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jaish by Rasasi.

Jaish Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rasasi Jaish fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rasasi Jaish, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jaish by Rasasi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jaish by Rasasi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Intuition for Men Montale Patchouli Leaves Alexander McQueen Kingdom Limited Edition Parfum d`Empire Equistrius Reminiscence Essence by Reminiscence Estée Lauder Sensuous Noir Rasasi Oudh al Mithali Nez a Nez Marron Chic Atelier Flou Black Purple Molinard Nirmala Etro Patchouly Tom Ford Bois Rouge