Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο « Ομάδες

Maisam Rasasi για γυναίκες

Maisam Rasasi για γυναίκες

Maisam Rasasi για γυναίκες Εικόνες

Maisam από Rasasi είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο, Μόσχος, σανδαλόξυλο, Βανίλια, Ουντ, νότες μπαχαρικών, πατσουλί και Κεχριμπάρι.

τριαντάφυλλο Μόσχος σανδαλόξυλο Βανίλια Ουντ νότες μπαχαρικών πατσουλί Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Maisam by Rasasi.

Maisam Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rasasi Maisam fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rasasi Maisam, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Maisam by Rasasi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Maisam by Rasasi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Montale Ginger Musk Oriflame Precious Eau de Parfum Benetton Benetton Hot Mariella Burani Mariella Burani Boucheron Jeweler Boucheron Edition - Boucheron Eau de Parfum Ermenegildo Zegna Zegna Intenso Limited Edition Queen Latifah Queen by Queen Latifah Calypso Christiane Celle Calypso Figue Tesori d`Oriente Ambra Indiana M. Micallef Mon Parfum David & Victoria Beckham Intimately Yours Men Gutenberg Parfums Gutenberg Woman