Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Bijou Vert Raw Spirit Fragrances για γυναίκες και άνδρες

Bijou Vert Raw Spirit Fragrances για γυναίκες και άνδρες

Bijou Vert Raw Spirit Fragrances για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Bijou Vert Raw Spirit Fragrances για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Bijou Vert από Raw Spirit Fragrances είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Bijou Vert κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Harry Fremont. Το άρωμα περιέχει Βέτιβερ Αϊτής, γκρειπ φρουτ, Μανταριν ορανζ, Γεράνι, Λωτός, πιπέρι μαύρο, Βενζόη , πατσουλί και Κέδρος.

Βέτιβερ Αϊτής γκρειπ φρουτ Μανταριν ορανζ Γεράνι Λωτός πιπέρι μαύρο Βενζόη πατσουλί Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bijou Vert by Raw Spirit Fragrances.

Bijou Vert Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Raw Spirit Fragrances Bijou Vert fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Raw Spirit Fragrances Bijou Vert, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bijou Vert by Raw Spirit Fragrances. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bijou Vert by Raw Spirit Fragrances αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Aramis Aramis Life Calvin Klein CK One Carolina Herrera 212 Men on Ice 2006 Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Diptyque L'Eau de Neroli Aveda Chakra 3 Equipoise Caudalie Fleur de Vigne Philosophy Amen Alvarez Gomez Agua de Colonia Concentrada Tallulah Jane 333 Melange Perfume Roll-On Perfume No. 6 La Bouquetiere Fleurs du Jour Marina Blue