Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Silver Ring Red Pearl για γυναίκες

Silver Ring Red Pearl για γυναίκες

Silver Ring από Red Pearl είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ και Πράσινο Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, τριαντάφυλλο και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι Ροδόξυλο Βραζιλίας, Βανίλια, σπόρος Τόνκα και Μόσχος.

Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ Πράσινο Μήλο

μανόλια τριαντάφυλλο ροδάκινο

Ροδόξυλο Βραζιλίας Βανίλια σπόρος Τόνκα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Silver Ring by Red Pearl.

Silver Ring Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Red Pearl Silver Ring fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Red Pearl Silver Ring, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Silver Ring by Red Pearl. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Silver Ring by Red Pearl αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jil Sander Sun Avon Tomorrow Nanette Lepore Shanghai Butterfly Revlon Charlie Gold Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette Guerlain Garden Sensuel Coty Vanilla Fields Winter Roxana Illuminated Perfume Lyra Givenchy Harvest 2009 Ange ou Demon Fleur d`Oranger Popy Moreni Popy Moreni Shakira S Christian Dior J`Adore L`Or