Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

2000 Ans d'Amour Reminiscence για γυναίκες

2000 Ans d'Amour Reminiscence για γυναίκες

2000 Ans d'Amour από Reminiscence είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος, πατσουλί και Βέτιβερ; οι νότες της βάσης είναι Βενζόη , βάλσαμο Τολού, σπόρος Τόνκα και Βανίλια.

Περγαμόντο πορτοκάλι

Κέδρος πατσουλί Βέτιβερ

Βενζόη βάλσαμο Τολού σπόρος Τόνκα Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 2000 Ans d'Amour by Reminiscence.

2000 Ans d'Amour Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Reminiscence 2000 Ans d'Amour fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Reminiscence 2000 Ans d'Amour, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 2000 Ans d'Amour by Reminiscence. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 2000 Ans d'Amour by Reminiscence αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Black Keiko Mecheri Patchoulissime Hermes Eau des Merveilles Constellation The Body Shop Woody Sandalwood Perfume Oil Yves Rocher Hoggar Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Parfum de George Sand Les Nereides Oppoponax Diesel Only The Brave Rasasi Amber Oudh Long Lost Perfume Bakir Donna Karan Cashmere Mist Liquid Nude Azzaro Azzaro Duo Men