Σχεδιαστές » R S » « Ομάδες

Jammin Reminiscence για γυναίκες και άνδρες

Jammin Reminiscence για γυναίκες και άνδρες

Jammin από Reminiscence είναι ένα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Jammin κυκλοφόρησε το έτος 2006. Το άρωμα περιέχει Φραγκοστάφυλλο, σπόρος Τόνκα, πατσουλί, Μόσχος, φρούτα του δάσους, Βανίλια, γιασεμί, γκρειπ φρουτ, Κέδρος και Κάρδαμο.

Φραγκοστάφυλλο σπόρος Τόνκα πατσουλί Μόσχος φρούτα του δάσους Βανίλια γιασεμί γκρειπ φρουτ Κέδρος Κάρδαμο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jammin by Reminiscence.

Jammin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Reminiscence Jammin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Reminiscence Jammin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jammin by Reminiscence. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jammin by Reminiscence αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Yllozure Yllozure Reminiscence Mi Fa Pupa Plumes Wellments I Love the Moon Demeter Fragrance Thunderstorm Ulrich Lang Nightscape Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Musc & Patchouli Perry Ellis Perry Ellis Platinum Label Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Homage a Gabrielle Clinique Chemistry Bond No 9 Saks En Rose Mazzolari Musk