Σχεδιαστές » R S » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Oud Reminiscence για γυναίκες και άνδρες

Oud Reminiscence για γυναίκες και άνδρες

ουντ
Oud Reminiscence για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Oud Reminiscence για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Oud από Reminiscence είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Oud κυκλοφόρησε το έτος 2012. Το άρωμα περιέχει ροζ πιπέρι, σαφράν, Κάρδαμο, τριαντάφυλλο, Κεχριμπάρι, Ουντ, Καστορέουμ και πατσουλί.

ροζ πιπέρι σαφράν Κάρδαμο τριαντάφυλλο Κεχριμπάρι Ουντ Καστορέουμ πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oud by Reminiscence.

Oud Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Reminiscence Oud fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Reminiscence Oud, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oud by Reminiscence. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oud by Reminiscence αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Yves Saint Laurent Opium Balenciaga Cristobal Lalique Eau de Lalique Romeo Gigli Romeo Gigli Uomo Isabela Capeto Isabela Capeto Penhaligon`s Endymion Fred Hayman Touch for Men DSH Perfumes Gingembre (Ginger 1; Natural) Annayake Miyabi Man Tesori d`Oriente Te Verde Corine de Farme Eros Fever DSH Perfumes Oeillets Rouges (Red Carnations)