Σχεδιαστές » R S » « Ομάδες

Patchouli pour Homme Reminiscence για άνδρες

Patchouli pour Homme Reminiscence για άνδρες

Patchouli pour Homme από Reminiscence είναι ένα άρωμα για άνδρες. Patchouli pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 1970. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι, Κέδρος και πατσουλί; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, λάβδανο Γαλλίας, Βενζόη , Μόσχος και βάλσαμο Τολού.

λάιμ Μανταριν ορανζ

Γεράνι Κέδρος πατσουλί

σπόρος Τόνκα λάβδανο Γαλλίας Βενζόη Μόσχος βάλσαμο Τολού

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Patchouli pour Homme by Reminiscence.

Patchouli pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Reminiscence Patchouli pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Reminiscence Patchouli pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Patchouli pour Homme by Reminiscence. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Patchouli pour Homme by Reminiscence αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Sweet Years Sweet Years Man Vive Maria Forbidden Fragrance Mis(s) Behave Revlon Head Over Heels Bond No 9 Swarovski Crystallized Amphora Culti Mediterranea Nicolas Danila Arabian Gardens Demeter Fragrance Laundromat Rothenstein Deja Vu Gay Esprit Imagine for Her Kenzo L'Eau par Kenzo pour Femme Limited Edition Yves Rocher Cerise Bigarreau Ted Baker Skinwear Summer for Man