Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο Φρούτενιο « Ομάδες

Cigar Remy Latour για άνδρες

Cigar Remy Latour για άνδρες

ταμπάκο

Cigar από Remy Latour είναι ένα Αρωματικο Φρούτενιο άρωμα για άνδρες. Cigar κυκλοφόρησε το έτος 1996. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, ανανάς, δαμάσκηνο και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Γεράνι, Δάφνη και κατιφές; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας και ταμπάκο.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι ανανάς δαμάσκηνο αχλάδι

γιασεμί Γεράνι Δάφνη κατιφές

Μόσχος σανδαλόξυλο πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας ταμπάκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cigar by Remy Latour.

Cigar Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Remy Latour Cigar fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Remy Latour Cigar, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cigar by Remy Latour. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cigar by Remy Latour αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φρούτενιο
David & Victoria Beckham Intense Instinct Etienne Aigner In Leather Man L`Erbolario Rugiada d`Oriente Mango MNG Your Jeans Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Folle X Humiecki & Graef Eau Radieuse Demeter Fragrance Banana Flambee Infusion Organique Acai Rain Mirato Malizia Bon Bons Pesca Pop Blue Q Miso Pretty Splendid Berries Jessica Simpson Dessert Treats Hula Girl CnR Create Pisces for Men