Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

L'Elue Premiere Remy Latour για γυναίκες

L'Elue Premiere Remy Latour για γυναίκες

L'Elue Premiere από Remy Latour είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. L'Elue Premiere κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Οι νότες κορυφής είναι νότες πρασίνου, Εσπεριδοειδή, Περγαμόντο και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, τουμπερόζα, τριαντάφυλλο, κόκκινο μήλο και κόκκινα μούρα; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι, σπόρος Τόνκα και Βανιλια.

νότες πρασίνου Εσπεριδοειδή Περγαμόντο πορτοκάλι

ίριδα γιασεμί άνθος πορτοκαλιού Αφρικής τουμπερόζα τριαντάφυλλο κόκκινο μήλο κόκκινα μούρα

βετιβέρ πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι σπόρος Τόνκα Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L'Elue Premiere by Remy Latour.

L'Elue Premiere Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Remy Latour L'Elue Premiere fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Remy Latour L'Elue Premiere, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L'Elue Premiere by Remy Latour. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L'Elue Premiere by Remy Latour αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Le Lys Panouge Isabey Gardenia Escada Incredible Me Jovoy Paris Terra Incognita Alfred Sung Encore Paris Hilton Siren Montale Deep Roses Annayake Miyabi Woman Givenchy Harvest 2009 Ange ou Demon Fleur d`Oranger Popy Moreni Popy Moreni David & Victoria Beckham Intimately Yours Women Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie