Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Via Sistina 67 Femme Renato Balestra για γυναίκες

Via Sistina 67 Femme Renato Balestra για γυναίκες

Via Sistina 67 Femme από Renato Balestra είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Via Sistina 67 Femme κυκλοφόρησε το έτος 2001. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bertrand Duchaufour. Οι νότες κορυφής είναι λάβδανο, Φραγκοστάφυλλο, Μανταριν ορανζ και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι κρίνος, ορχιδέα, γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βανίλια και Ροδόξυλο Βραζιλίας.

λάβδανο Φραγκοστάφυλλο Μανταριν ορανζ αχλάδι

κρίνος ορχιδέα γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια Ροδόξυλο Βραζιλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Via Sistina 67 Femme by Renato Balestra.

Via Sistina 67 Femme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Renato Balestra Via Sistina 67 Femme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Renato Balestra Via Sistina 67 Femme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Via Sistina 67 Femme by Renato Balestra. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Via Sistina 67 Femme by Renato Balestra αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Balenciaga Eau de Cristobal Christina Aguilera Christina Aguilera Yves Rocher Venice Caron Aimez - Moi Calvin Klein Secret Obsession Jil Sander Style Pastels Soft Yellow Aubusson Perle d`Aubusson Romea D`Ameor The Great Empresses of Japan Montblanc Presence d`Une Femme Intense Pierre Wulff Gilda Otto Kern Egoluxe Feminin Lulu Beauty Marlena