Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Via Sistina 67 Homme Renato Balestra για άνδρες

Via Sistina 67 Homme Renato Balestra για άνδρες

Via Sistina 67 Homme από Renato Balestra είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Via Sistina 67 Homme κυκλοφόρησε το έτος 2001. Οι νότες κορυφής είναι Αρτεμισία, Φραγκοστάφυλλο, Μανταριν ορανζ, Βασιλικός, μέντα, γκρειπ φρουτ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, Κανέλα Κεϋλάνης και γάλβανο; η νότα της βάσης είναι νότες ξύλων.

Αρτεμισία Φραγκοστάφυλλο Μανταριν ορανζ Βασιλικός μέντα γκρειπ φρουτ Περγαμόντο

Κυκλάμινο Κανέλα  Κεϋλάνης γάλβανο

νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Via Sistina 67 Homme by Renato Balestra.

Via Sistina 67 Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Renato Balestra Via Sistina 67 Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Renato Balestra Via Sistina 67 Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Via Sistina 67 Homme by Renato Balestra. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Via Sistina 67 Homme by Renato Balestra αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Calvin Klein Eternity For Men Versace Jeans Couture Man Jean Paul Gaultier Le Male Tonique Cologne Versace Versace Pour Homme Nautica Nautica Competition Givenchy Insence Ultramarine Hawaii Penhaligon`s English Fern L`Erbolario Felci Emanuel Ungaro Ungaro Man Perry Ellis Reserve for Men Caesars World Caesars Man Emperor Gosh On Stage