Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Identite Rene Lezard για γυναίκες

Identite Rene Lezard για γυναίκες

Identite Rene Lezard για γυναίκες Εικόνες

Identite από Rene Lezard είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Identite κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ, φρούτο Γιούζου και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, γιασεμί και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, Κέδρος και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ φρούτο Γιούζου Φραγκοστάφυλλο

τριαντάφυλλο γιασεμί φρέζια

Βανίλια Κέδρος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Identite by Rene Lezard.

Identite Σχόλια Αρωμάτων

Identite by Rene Lezard 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rene Lezard Identite fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rene Lezard Identite, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Identite by Rene Lezard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Identite by Rene Lezard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Salvador Dali Laguna Love Passport First Love Teo Cabanel Meloe Perfumer`s Workshop Samba Avon Brasil Beat Washington Tremlett My Fair Lady Eclectic Collections Mantra Mistral Grapefruit Red Currant Maitre Parfumeur et Gantier Rose Muskissime Sage Machado Garnet & Amethyst Kylie Minogue Pink Sparkle Bath House Feeling Gorgeous