Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο « Ομάδες

L`Eau Renee για γυναίκες

L`Eau Renee για γυναίκες

L`Eau Renee για γυναίκες Εικόνες L`Eau Renee για γυναίκες Εικόνες L`Eau Renee για γυναίκες Εικόνες L`Eau Renee για γυναίκες Εικόνες L`Eau Renee για γυναίκες Εικόνες

L`Eau από Renee είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες. L`Eau κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Renee Griffith. Το άρωμα περιέχει νότες πρασίνου, μοσχοκάρυδο, μέντα, Βασιλικός, τριαντάφυλλο, Βιολέτα και βρύα δριός.

νότες πρασίνου μοσχοκάρυδο μέντα Βασιλικός τριαντάφυλλο Βιολέτα βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Eau by Renee.

L`Eau Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Renee L`Eau fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Renee L`Eau, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Eau by Renee. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Eau by Renee αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Soda Christian Dior Eau de Dior Coloressence Relaxing Paris Hilton Heir The Body Shop White Musk For Men Candie`s Candie`s Men Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Men Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009 Roger & Gallet Lavande Royale Profumi del Forte Tirrenico Elizabeth Arden Green Tea Lavender CB I Hate Perfume Lavender Tea Melvita Floral Water Lemon Balm