Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Mediterranean Lily Renee για γυναίκες

Mediterranean Lily Renee για γυναίκες

aquatic
απαλό πικάντικο
Mediterranean Lily Renee για γυναίκες Εικόνες Mediterranean Lily Renee για γυναίκες Εικόνες Mediterranean Lily Renee για γυναίκες Εικόνες Mediterranean Lily Renee για γυναίκες Εικόνες Mediterranean Lily Renee για γυναίκες Εικόνες

Mediterranean Lily από Renee είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Mediterranean Lily κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Renee Griffith. Το άρωμα περιέχει κρίνος, σανδαλόξυλο, γαρδένια, γιασεμί, νούφαρο και Περγαμόντο.

κρίνος σανδαλόξυλο γαρδένια γιασεμί νούφαρο Περγαμόντο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mediterranean Lily by Renee.

Mediterranean Lily Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Renee Mediterranean Lily fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Renee Mediterranean Lily, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mediterranean Lily by Renee. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mediterranean Lily by Renee αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Escada Tender Light Escada Escada Collection 2001 L`Occitane en Provence Rose & Reine L`Occitane en Provence Verveine L`Erbolario Magnolia Jardin de France Violette Guerlain Fleur de Lotus Loewe Aire Loewe Calypso Christiane Celle Calypso Gardenia Il Profvmo Osmo Scents Nymphea Ulric de Varens Mini Charm Bronnley White Dahlia