Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Repetto Eau de Parfum Repetto για γυναίκες

Repetto Eau de Parfum Repetto για γυναίκες

Repetto Eau de Parfum Repetto για γυναίκες Εικόνες Repetto Eau de Parfum Repetto για γυναίκες Εικόνες Repetto Eau de Parfum Repetto για γυναίκες Εικόνες

Repetto Eau de Parfum από Repetto είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Repetto Eau de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Polge. Οι νότες κορυφής είναι δαμάσκηνο και Άνθη Κερασιάς; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κεχριμπάρι και Βανίλια.

δαμάσκηνο Άνθη Κερασιάς

άνθη πορτοκαλιάς τριαντάφυλλο

πατσουλί Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Repetto Eau de Parfum by Repetto.

Repetto Eau de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Repetto Repetto Eau de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Repetto Repetto Eau de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Repetto Eau de Parfum by Repetto. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Repetto Eau de Parfum by Repetto αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancetti Lancetti Mood Woman Al Haramain Perfumes Mubakhar Maliki Calvin Klein Euphoria Crystal Edition Karl Lagerfeld Kapsule Floriental Mona di Orio Carnation Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud Viktor&Rolf Flowerbomb La Vie En Rose Coty Wild Musk Roxana Illuminated Perfume Aurora M. Micallef Night Aoud Mary Kay Thinking of You Coleen Rooney Butterflies