Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Repetto L'Eau Florale Repetto για γυναίκες

Repetto L'Eau Florale Repetto για γυναίκες

Repetto L'Eau Florale Repetto για γυναίκες Εικόνες Repetto L'Eau Florale Repetto για γυναίκες Εικόνες Repetto L'Eau Florale Repetto για γυναίκες Εικόνες

Repetto L'Eau Florale από Repetto είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Repetto L'Eau Florale κυκλοφόρησε το έτος 2015. Repetto L'Eau Florale έχει δημιουργηθεί από Juliette Karagueuzoglou και Nicolas Beaulieu. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο, γκρειπ φρουτ και άνθος δαμασκηνιάς; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Βιολέτα, Κέδρος Βιρτζίνιας και πατσουλί; η νότα της βάσης είναι Κεχριμπάρι.

τριαντάφυλλο γκρειπ φρουτ άνθος δαμασκηνιάς

τριαντάφυλλο Βιολέτα Κέδρος Βιρτζίνιας πατσουλί

Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Repetto L'Eau Florale by Repetto.

Repetto L'Eau Florale Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Repetto Repetto L'Eau Florale fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Repetto Repetto L'Eau Florale, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Repetto L'Eau Florale by Repetto. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Repetto L'Eau Florale by Repetto αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bond No 9 Chinatown Donna Karan DKNY Delicious Night M. Micallef Note Ambree Mango MNG Cut for Woman MDCI Parfums Enlevement au Serail Floris Snow Rose Guerlain Shalimar Edition Charms Eau de Parfum Rasasi Al Lulu Al Aswad Guerlain Plus Que Jamais Hermes Eau Claire des Merveilles Jean-Claude Jitrois Jitrois Christian Dior J`Adore L`Or