Σχεδιαστές » R S » Συπρε « Ομάδες

French Line Revillon για άνδρες

French Line Revillon για άνδρες

French Line Revillon για άνδρες Εικόνες French Line Revillon για άνδρες Εικόνες

French Line από Revillon είναι ένα Συπρε άρωμα για άνδρες. French Line κυκλοφόρησε το έτος 1984. Οι νότες κορυφής είναι Αρτεμισία, κόλιανδρος, Βασιλικός, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, ρίζωμα ίρις, γιασεμί, κύμινο και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος και Καρύδα.

Αρτεμισία κόλιανδρος Βασιλικός Περγαμόντο λεμόνι

Γαρύφαλλο ρίζωμα ίρις γιασεμί κύμινο τριαντάφυλλο

δέρμα Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Καρύδα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about French Line by Revillon.

French Line Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Revillon French Line fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Revillon French Line, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει French Line by Revillon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για French Line by Revillon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Byblos Blu Happy Hour Halston Halston Z Scents of Time Pyxis Creed Green Valley Mark Buxton English Breakfast Sarah Horowitz Parfums Perfect Chypre Ralph Lauren Polo Crest Ayala Moriel Rainforest Frank Los Angeles Frank No.3 Jeanne Arthes Shanghai Night Jacques Fath Ellipse Le Labo Poudre D’Orient