Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Charlie Gold Revlon για γυναίκες

Charlie Gold Revlon για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

κανέλα

Charlie Gold από Revlon είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Charlie Gold κυκλοφόρησε το έτος 1995. Το άρωμα περιέχει πορτοκάλι , Βερίκοκο, σανδαλόξυλο, δαμάσκηνο, Κεχριμπάρι, Κανέλα, Μόσχος, Βιολέτα, φρέζια, ροδάκινο , γιασεμί, Καραμέλα, γαρίφαλο, Κέδρος και τριαντάφυλλο.

πορτοκάλι Βερίκοκο σανδαλόξυλο δαμάσκηνο Κεχριμπάρι Κανέλα Μόσχος Βιολέτα φρέζια ροδάκινο γιασεμί Καραμέλα γαρίφαλο Κέδρος τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Charlie Gold by Revlon.

Charlie Gold Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Revlon Charlie Gold fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Revlon Charlie Gold, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Charlie Gold by Revlon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Charlie Gold by Revlon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Kashaya Annick Goutal Songes Jette Joop Dark Sapphire La Maison de la Vanille Vanille Divine des Tropiques Shu Uemura Fleur de Terre Jean Paul Gaultier Classique Gold Collection Alex Curran Alex Keiko Mecheri Oliban Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft Alpine Rose Popy Moreni Popy Moreni Jean Patou Moment Supreme Swiss Arabian Nawaal