Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο « Ομάδες

Ciara Revlon για γυναίκες

Ciara Revlon για γυναίκες

καπνιστό
Ciara Revlon για γυναίκες Εικόνες Ciara Revlon για γυναίκες Εικόνες

Ciara από Revlon είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Ciara κυκλοφόρησε το έτος 1973. Οι νότες κορυφής είναι νερόλι, Περγαμόντο, λεμόνι και βατόμουρο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, Ροδόξυλο Βραζιλίας, Παλμαρόζα και ρίζα ίρις; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, οποπονάξ, Μόσχος, Βανίλια, θυμίαμα και Κέδρος.

νερόλι Περγαμόντο λεμόνι βατόμουρο

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ Ροδόξυλο Βραζιλίας Παλμαρόζα ρίζα ίρις

δέρμα οποπονάξ Μόσχος Βανίλια θυμίαμα Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ciara by Revlon.

Ciara Σχόλια Αρωμάτων

Melina
Melina

Μια καλή δουλειά από την Revlon με φοβερή διάρκεια και δύναμη αρώματος. Ένα από τα δυνατότερα αρώματα ever. Μια ενναλλακτική λύση για to Bal A Versailles του Desprez. Λίγο πιο γλυκό και ίσως βανιλώδες από το ΒΑV αλλά το ίδιο βαθύ και spicy oriental.
Για τις μοιραίες γυναίκες μόνο.

Oct
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Revlon Ciara fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Revlon Ciara, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ciara by Revlon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ciara by Revlon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Rochas Byzantine L`Occitane en Provence Eau de Vanilliers Mariella Burani Mariella Burani Montale Aoud Collection - Golden Aoud Bath and Body Works Sensual Amber Escentric Molecules Molecule 02 Legendary Fragrances Treasure Island Compagnia Delle Indie Africa Desert Tobacco Nez a Nez L’Hetre Reve Donna Karan Essence Labdanum Tesori d`Oriente Hammam Gutenberg Parfums Gutenberg Woman