Σχεδιαστές » R S » Συπρε « Ομάδες

Flair Revlon για γυναίκες

Flair Revlon για γυναίκες

Flair Revlon για γυναίκες Βίντεο
Flair Revlon για γυναίκες Εικόνες Flair Revlon για γυναίκες Εικόνες

Flair από Revlon είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες. Flair κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Annie Buzantian. Οι νότες κορυφής είναι φρούτο του πάθους και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, Υλάνγκ Υλάνγκ και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι δαμάσκηνο, πατσουλί και πραλίνα.

φρούτο του πάθους Φραγκοστάφυλλο

παιώνια Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας

δαμάσκηνο πατσουλί πραλίνα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Flair by Revlon.

Flair Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Revlon Flair fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Revlon Flair, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Flair by Revlon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Flair by Revlon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Ayala Moriel Ayalitta Guerlain Cherry Blossom Glittering Serge Lutens Muscs Koublai Khan Miller Harris Terre de Bois Liz Claiborne Claiborne for Men Penhaligon`s Racquets Formula CB I Hate Perfume Under the Arbor Caesars World Caesars Man Auguste Esprit de Chypre Atelier Cologne Grand Neroli Gianfranco Ferre GFF Donna Amouage The Library Collection Opus I