Σχεδιαστές » R S » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Intimate Revlon για γυναίκες

Intimate Revlon για γυναίκες

αλδεϋδικό
Intimate Revlon για γυναίκες Εικόνες Intimate Revlon για γυναίκες Εικόνες Intimate Revlon για γυναίκες Εικόνες

Intimate από Revlon είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Intimate κυκλοφόρησε το έτος 1955. Οι νότες κορυφής είναι γαρδένια, κόλιανδρος, Περγαμόντο, τριαντάφυλλο και Αλδεϋδες; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας και ρίζωμα ίρις; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, δρυς βρύα , Κεχριμπάρι, Καστορέουμ και μοσχογαλιά.

γαρδένια κόλιανδρος Περγαμόντο τριαντάφυλλο Αλδεϋδες

γιασεμί σανδαλόξυλο πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας ρίζωμα ίρις

Μόσχος δρυς βρύα Κεχριμπάρι Καστορέουμ μοσχογαλιά

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Intimate by Revlon.

Intimate Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Revlon Intimate fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Revlon Intimate, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Intimate by Revlon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Intimate by Revlon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Sisley Soir de Lune Giorgio Armani Armani Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition Hermes Parfum d`Hermes Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Geranium Jean Patou Adieu Sagesse Bourjois Kobako Illume Happiology Sunshower Long Lost Perfume Maroc Jeanne Arthes Jeanne The Organic Pharmacy Organic Glam Oriental Blossom