Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Jean Nate Revlon για γυναίκες

Jean Nate Revlon για γυναίκες

Jean Nate Revlon για γυναίκες Βίντεο

Jean Nate από Revlon είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Jean Nate κυκλοφόρησε το έτος 1935. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, Περγαμόντο και Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας, Γεράνι και νότες μπαχαρικών; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Μόσχος.

λεμόνι Περγαμόντο Λεβάντα

τριαντάφυλλο γιασεμί κρίνο της κοιλάδας Γεράνι νότες μπαχαρικών

σπόρος Τόνκα σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jean Nate by Revlon.

Jean Nate Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Revlon Jean Nate fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Revlon Jean Nate, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jean Nate by Revlon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jean Nate by Revlon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Rochas Tocadilly Bvlgari Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Alfred Sung Sung Ralph Lauren Ralph Lauren Blue Mauboussin Histoire d`Eau Amethyste Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Toilette Amouage Ciel Pour Femme Sarah Horowitz Parfums Perfect Innocence Mariah Carey M Ultra Pink Givenchy Very Irresistible Summer Vibrations Elizabeth Arden 5th Avenue Gold LR Sarah Connor