Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Pink Happiness Little Secrets Revlon για γυναίκες

Pink Happiness Little Secrets Revlon για γυναίκες

Pink Happiness Little Secrets Revlon για γυναίκες Εικόνες

Pink Happiness Little Secrets από Revlon είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Κάρδαμο και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, ξύλο γκουαϊακ και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Μανταριν ορανζ Φραγκοστάφυλλο

γιασεμί Κάρδαμο τριαντάφυλλο

πατσουλί ξύλο γκουαϊακ Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pink Happiness Little Secrets by Revlon.

Pink Happiness Little Secrets Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Revlon Pink Happiness Little Secrets fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Revlon Pink Happiness Little Secrets, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pink Happiness Little Secrets by Revlon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pink Happiness Little Secrets by Revlon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible La Perla Shiny Creation La Perla Io Christian Dior Lily Dior Vera Wang Flower Princess Kenzo Ca Sent Beau Paco Rabanne Ultrared Pierre Balmain Eau d`Ete de Balmain Summer Mojo Be Sexy Mary Kay Exotic Passionfruit Van Gils Tendenza Police Police Passion