Σχεδιαστές » R S » Φρουτενιο Συπρε « Ομάδες

Reb'l Fleur Rihanna για γυναίκες

Reb'l Fleur Rihanna για γυναίκες

καρύδα
Reb'l Fleur Rihanna για γυναίκες Βίντεο
Reb'l Fleur Rihanna για γυναίκες Εικόνες Reb'l Fleur Rihanna για γυναίκες Εικόνες Reb'l Fleur Rihanna για γυναίκες Εικόνες Reb'l Fleur Rihanna για γυναίκες Εικόνες Reb'l Fleur Rihanna για γυναίκες Εικόνες

Reb'l Fleur από Rihanna είναι ένα Φρουτενιο Συπρε άρωμα για γυναίκες. Reb'l Fleur κυκλοφόρησε το έτος 2010. Reb'l Fleur έχει δημιουργηθεί από Caroline Sabas και Marypierre Julien. Οι νότες κορυφής είναι ροδάκινο , δαμάσκηνο και κόκκινα μούρα; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, Βιολέτα, Καρύδα και ιβίσκος; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί, Κεχριμπάρι και Βανιλια.

ροδάκινο δαμάσκηνο κόκκινα μούρα

τουμπερόζα Βιολέτα Καρύδα ιβίσκος

Μόσχος πατσουλί Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Reb'l Fleur by Rihanna.

Reb'l Fleur Σχόλια Αρωμάτων

Evivalouka
Evivalouka

Το τέλειο άρωμα για να εντυπωσιάσεις. Ιδιαιτερη μυρωδια που κανει το άρωμα τοςο σεξυ. Η μυρωδια του ειναι σαν γλυκια καρύδα αλλά πολυ ξεχωριστή. Δοκιμάστε το!!

Feb
2015
*sophi*
*sophi*

Moντέρνο ,συπρέ φρουτένιο...
Τελικά , η νότα που κυριαρχεί είναι το δαμάσκηνο!
Βαθύ, άνετο ,διαρκές !Είναι πολύ νεανικό !
Δείχνει δυναμισμό , είναι τολμηρό και καθόλου συντηρητικό.
Οι νότες της βάσης το κάνουν πολύ έντονο..ειδικά το πατσουλί και ο μόσχος!Διαρκεί όλη την μέρα!
Ένα άρωμα για ισχυρές προσωπικότητες!

Aug
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rihanna Reb'l Fleur fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rihanna Reb'l Fleur, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Reb'l Fleur by Rihanna. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Reb'l Fleur by Rihanna αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Συπρε
Montale Chypre - Fruite Custo Barcelona Custo Barcelona Frederic Malle Le Parfum de Therese Molyneux Fete Natura Shiraz Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Dans Tes Bras In Your Arms Daniel Vaudd Actus Reus Jo Malone English Pear & Freesia Arrogance Arrogance Les Perfumes Absolute de Mate Princesse Marina De Bourbon Dynastie Eau de Parfum Galimard Carina John Mac Steed Lady Mac Steed Prune