Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

No. 04 Violet & White Lily Rituals για γυναίκες

No. 04 Violet & White Lily Rituals για γυναίκες

απαλό πικάντικο

No. 04 Violet & White Lily από Rituals είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. No. 04 Violet & White Lily κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Vincent Schaller. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, ροζ πιπέρι και κόκκινο μήλο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Βιολέτα και κρίνος; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Αμάλφι λεμόνι ροζ πιπέρι κόκκινο μήλο

τριαντάφυλλο Βιολέτα κρίνος

σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about No. 04 Violet & White Lily by Rituals.

No. 04 Violet & White Lily Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rituals No. 04 Violet & White Lily fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rituals No. 04 Violet & White Lily, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει No. 04 Violet & White Lily by Rituals. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για No. 04 Violet & White Lily by Rituals αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Ralph Lauren Romance Adidas Tropical Passion Missoni Missoni Colori - Missoni Giallo Bath and Body Works Midnight Pomegranate Gin Tonic Happy Hour Women Christian Dior Dior Addict 2 Eau Fraiche O Boticario Femme.com Marc Jacobs Pomegranate Splash Ralph Lauren Summer Romance Corine de Farme Los Angeles Night Thymes Kimono Rose Gianfranco Ferre In The Mood For Love Pure