Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

No. 04 Violet & White Lily Rituals για γυναίκες

No. 04 Violet & White Lily Rituals για γυναίκες

απαλό πικάντικο

No. 04 Violet & White Lily από Rituals είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. No. 04 Violet & White Lily κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Vincent Schaller. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, ροζ πιπέρι και κόκκινο μήλο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Βιολέτα και κρίνος; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Αμάλφι λεμόνι ροζ πιπέρι κόκκινο μήλο

τριαντάφυλλο Βιολέτα κρίνος

σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about No. 04 Violet & White Lily by Rituals.

No. 04 Violet & White Lily Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rituals No. 04 Violet & White Lily fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rituals No. 04 Violet & White Lily, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει No. 04 Violet & White Lily by Rituals. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για No. 04 Violet & White Lily by Rituals αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bruno Banani Bruno Banani Woman Princesse Marina De Bourbon Marina De Bourbon Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Woman Jean Patou Un Amour de Patou Oriflame Air Dzintars Pergolese Guerlain Insolence Shimmering Edition Floris Bouquet de La Reine Maitre Parfumeur et Gantier Rose Muskissime Flirt! Rock N Rebel Corine de Farme High School Musical Princesse Marina De Bourbon Dynastie Mademoiselle