Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

No. 19 Sandal Wood & Patchouli Rituals για άνδρες

No. 19 Sandal Wood & Patchouli Rituals για άνδρες

No. 19 Sandal Wood & Patchouli από Rituals είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. No. 19 Sandal Wood & Patchouli κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Fabrice Pellegrin. Το άρωμα περιέχει Βέτιβερ, σανδαλόξυλο, πατσουλί, ξύλο γκουαϊακ, Κέδρος της Βιρτζίνιας, ρίγανη, Κάρδαμο και μοσχοκάρυδο.

Βέτιβερ σανδαλόξυλο πατσουλί ξύλο γκουαϊακ Κέδρος της Βιρτζίνιας ρίγανη Κάρδαμο μοσχοκάρυδο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about No. 19 Sandal Wood & Patchouli by Rituals.

No. 19 Sandal Wood & Patchouli Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rituals No. 19 Sandal Wood & Patchouli fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rituals No. 19 Sandal Wood & Patchouli, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει No. 19 Sandal Wood & Patchouli by Rituals. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για No. 19 Sandal Wood & Patchouli by Rituals αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
D`Orsay Le Dandy Laura Biagiotti Biagiotti Due Uomo Fragonard Fragonard F! Diptyque L'Eau Trois Maitre Parfumeur et Gantier Santal Noble Annick Goutal Mandragore Pourpre Christian Audigier Christian Audigier For Him Rasasi Dhaneloudh Combodi Peter Andre Conditional Mazzolari Vetiver O Boticario Coffee Man Smell Bent Werewolf Lumberjack