Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Baghari 2006 Robert Piguet για γυναίκες

Baghari 2006 Robert Piguet για γυναίκες

αλδεϋδικό

Baghari 2006 από Robert Piguet είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Baghari 2006 κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Aurelien Guichard. Η νότα κορυφής είναι Αλδεϋδες; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Βουλγαρίας και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Βανίλια και Μόσχος.

Αλδεϋδες

τριαντάφυλλο Βουλγαρίας γιασεμί

Κεχριμπάρι Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Baghari 2006 by Robert Piguet.

Baghari 2006 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Robert Piguet Baghari 2006 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Robert Piguet Baghari 2006, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Baghari 2006 by Robert Piguet. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Baghari 2006 by Robert Piguet αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Al-Rehab Lailat Al Omer Escada Escada Margaretha Ley Guy Laroche J'ai Osé Ted Lapidus Lapidus Woman S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme Coty Wild Musk Perry Ellis Reserve Borsalino Borsalino Pour Elle Fleurie Divine L`etre Aime Femme Mariella Burani Bouquet D'Amour Mysterieuse Jean Patou Moment Supreme