Σχεδιαστές » R S » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Bandit Robert Piguet για γυναίκες

Bandit Robert Piguet για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το θέλω: 2

Bandit Robert Piguet για γυναίκες Εικόνες

Bandit από Robert Piguet είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Bandit κυκλοφόρησε το έτος 1944. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Germaine Cellier. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, πορτοκάλι , Αρτεμισία, γαρδένια, γάλβανο, νερόλι, Υλάνγκ Υλάνγκ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, ρίζα βιολέτας, γιασεμί, τριαντάφυλλο και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Καρύδα, μοσχογαλή, βρύα δριός, Βέτιβερ και Μύρο.

Αλδεϋδες πορτοκάλι Αρτεμισία γαρδένια γάλβανο νερόλι Υλάνγκ Υλάνγκ Περγαμόντο

Γαρύφαλλο ρίζα βιολέτας γιασεμί τριαντάφυλλο τουμπερόζα

δέρμα Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Καρύδα μοσχογαλή βρύα δριός Βέτιβερ Μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bandit by Robert Piguet.

Bandit Σχόλια Αρωμάτων

NORDSTROM.com
Eau De Parfum
150.00 USD
Robert Piguet 'Bandit' Eau de Parfum

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Robert Piguet Bandit fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Robert Piguet Bandit, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bandit by Robert Piguet. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bandit by Robert Piguet αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Comme des Garcons Comme des Garcons 3 Balenciaga Talisman Escada Escada 2005 Rochas Byzance Halston Halston Classic Sisley Eau du Soir 2008 Georges Stahl Elle d`Elissa Yves Rocher Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche Jil Sander Jil Sander Woman III Avon U by Ungaro Fever Corine de Farme Camelia Carven Intrigue