Σχεδιαστές » R S » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Bandit Robert Piguet για γυναίκες

Bandit Robert Piguet για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το θέλω: 2

Bandit Robert Piguet για γυναίκες Εικόνες

Bandit από Robert Piguet είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Bandit κυκλοφόρησε το έτος 1944. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Germaine Cellier. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, πορτοκάλι , Αρτεμισία, γαρδένια, γάλβανο, νερόλι, Υλάνγκ Υλάνγκ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, ρίζα βιολέτας, γιασεμί, τριαντάφυλλο και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Καρύδα, μοσχογαλή, βρύα δριός, Βέτιβερ και Μύρο.

Αλδεϋδες πορτοκάλι Αρτεμισία γαρδένια γάλβανο νερόλι Υλάνγκ Υλάνγκ Περγαμόντο

Γαρύφαλλο ρίζα βιολέτας γιασεμί τριαντάφυλλο τουμπερόζα

δέρμα Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Καρύδα μοσχογαλή βρύα δριός Βέτιβερ Μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bandit by Robert Piguet.

Bandit Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Robert Piguet Bandit fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Robert Piguet Bandit, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bandit by Robert Piguet. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bandit by Robert Piguet αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Atkinsons Bizarre Christian Dior Dior Dior Clinique Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel Lolita Lempicka The Heart-Catcher Long Lost Perfume Memoire Cherie Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong Carven Monsieur Carven Celine Magic Breil Milano Breil Milano Fragrance for Woman Fendi Palazzo Fendi Eau de Toilette Clinique Clinique Happy Heart Emilio Pucci Vivara Silver Edition