Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Calypso Robert Piguet για γυναίκες

Calypso Robert Piguet για γυναίκες

Το έχω: 3 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

Calypso από Robert Piguet είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Calypso κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Aurelien Guichard. Οι νότες κορυφής είναι Γεράνι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι ρίζωμα ίρις και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κεχριμπάρι και καστόρι ,σουέτ.

Γεράνι Μανταριν ορανζ

ρίζωμα ίρις τριαντάφυλλο

πατσουλί Κεχριμπάρι καστόρι ,σουέτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Calypso by Robert Piguet.

Calypso Σχόλια Αρωμάτων

Robert Piguet Calypso eau de parfum for women 1.7 oz
Robert Piguet Calypso eau de parfum for women 1.7 oz
FragranceX.com
97.90 USD
Calypso Robert Piguet Perfume by Robert Piguet, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
FragranceNet.com
NORDSTROM.com
Eau De Parfum
150.00 USD
Robert Piguet 'Calypso' Eau de Parfum

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Robert Piguet Calypso fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Robert Piguet Calypso, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Calypso by Robert Piguet. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Calypso by Robert Piguet αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Roberto Cavalli Serpentine ID Parfums Pour L'Amour de L'Inde Leonard Balahe Coach Legacy DSH Perfumes Essenza dell'Ibisco (Italian Journey No. 6) Michel Germain Sexual Tsi-La Organic Kesu Tauer Perfumes 09 Orange Star Pussy Deluxe Showcat Yardley Baroque Bath House Indian Ginger and Orchid Floris Amaryllis