Σχεδιαστές » R S » « Ομάδες

Fracas for Men Robert Piguet για άνδρες

Fracas for Men Robert Piguet για άνδρες

Fracas for Men από Robert Piguet είναι ένα άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, Μήλο, νερόλι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ξύλο τικ, πατσουλί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, Μόσχος και Βανίλια.

λάιμ Μήλο νερόλι Περγαμόντο

ξύλο τικ πατσουλί τριαντάφυλλο

λάβδανο Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fracas for Men by Robert Piguet.

Fracas for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Robert Piguet Fracas for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Robert Piguet Fracas for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fracas for Men by Robert Piguet. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fracas for Men by Robert Piguet αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2008 DSQUARED² She Wood Velvet Forest Wood Agustin Davila Hub DSH Perfumes Le Roi Soleil (The Perfumed Court; Natural) Nooka Nooka Oriflame Voyage Voyage So Chic! Paolo Gigli Fuoco Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Litchi Blossom Demeter Fragrance Jelly Belly Fruit Salad Etro Relent Elemis Elemis Exotic Eau de Parfum Ajmal Lure for Him