Σχεδιαστές » R S » Δερμα « Ομάδες

Knightsbridge Robert Piguet για γυναίκες και άνδρες

Knightsbridge Robert Piguet για γυναίκες και άνδρες

Knightsbridge Robert Piguet για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Knightsbridge Robert Piguet για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Knightsbridge από Robert Piguet είναι ένα Δερμα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Knightsbridge κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Aurelien Guichard. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρυδο και τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι σανδαλόξυλο και ρίζα ίρις; οι νότες της βάσης είναι δέρμα και σπόρος Τόνκα.

μοσχοκάρυδο τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο ρίζα ίρις

δέρμα σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Knightsbridge by Robert Piguet.

Knightsbridge Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Robert Piguet Knightsbridge fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Robert Piguet Knightsbridge, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Knightsbridge by Robert Piguet. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Knightsbridge by Robert Piguet αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Maurer & Wirtz GranValor Tabac Aubusson Aubusson Homme Hermes Eau D`Hermes Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit Cartier Les Heures de Cartier: La Treizieme Heure XIII Boadicea the Victorious Vibrant Ayala Moriel Espionage Ayala Moriel Rebellius Ayala Moriel Frangipanni Gloves Krigler Lieber Gustav Black Phoenix Alchemy Lab Sara Pezzini