Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

V. Intense Robert Piguet για γυναίκες

V. Intense Robert Piguet για γυναίκες

V. Intense από Robert Piguet είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. V. Intense κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Aurelien Guichard. Το άρωμα περιέχει σαφράν, τριαντάφυλλο, δαμάσκηνο, σανδαλόξυλο και σπόρος Τόνκα.

σαφράν τριαντάφυλλο δαμάσκηνο σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about V. Intense by Robert Piguet.

V. Intense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Robert Piguet V. Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Robert Piguet V. Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει V. Intense by Robert Piguet. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για V. Intense by Robert Piguet αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Washington Tremlett Iris Absolute L`Artisan Parfumeur Vanilia Lalique Lalique La Prairie Life Threads Ruby Six Scents Six Scents Series Three 2 Mary Katrantzou: Trompe L'Oleil Jeanne Arthes Sultane Silver Boadicea the Victorious The Exclusives Salubrious Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence Liz Claiborne Liz Chiara Boni Tango Joop! Joop! Le Bain Coty Wild Musk