Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Ballade a Venise Roberto Capucci για γυναίκες

Ballade a Venise Roberto Capucci για γυναίκες

Ballade a Venise Roberto Capucci για γυναίκες Εικόνες

Ballade a Venise από Roberto Capucci είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ballade a Venise κυκλοφόρησε το έτος 1996. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Μανταριν ορανζ και κατιφές; οι μεσαίες νότες είναι άνθη ελιάς, Υλάνγκ Υλάνγκ, γιασεμί και φρούτο του πάθους; η νότα της βάσης είναι γάλβανο.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Μανταριν ορανζ κατιφές

άνθη ελιάς Υλάνγκ Υλάνγκ γιασεμί φρούτο του πάθους

γάλβανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ballade a Venise by Roberto Capucci.

Ballade a Venise Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roberto Capucci Ballade a Venise fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roberto Capucci Ballade a Venise, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ballade a Venise by Roberto Capucci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ballade a Venise by Roberto Capucci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Oscar de la Renta Oscar Violet Jacomo Paradox Princesse Marina De Bourbon Aqua di Aqua Liz Claiborne Curve Chill Masaki Matsushima Cherry Bath and Body Works Gardenia Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Metal Edition Washington Tremlett Neroli Absolute Ayala Moriel Zohar Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Eau de Toilette DSH Perfumes LiLi D.S. & Durga Petitgrain Sur Fleur