Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Ballade a Venise Roberto Capucci για γυναίκες

Ballade a Venise Roberto Capucci για γυναίκες

Ballade a Venise Roberto Capucci για γυναίκες Εικόνες

Ballade a Venise από Roberto Capucci είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ballade a Venise κυκλοφόρησε το έτος 1996. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Μανταριν ορανζ και κατιφές; οι μεσαίες νότες είναι άνθη ελιάς, Υλάνγκ Υλάνγκ, γιασεμί και φρούτο του πάθους; η νότα της βάσης είναι γάλβανο.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Μανταριν ορανζ κατιφές

άνθη ελιάς Υλάνγκ Υλάνγκ γιασεμί φρούτο του πάθους

γάλβανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ballade a Venise by Roberto Capucci.

Ballade a Venise Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roberto Capucci Ballade a Venise fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roberto Capucci Ballade a Venise, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ballade a Venise by Roberto Capucci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ballade a Venise by Roberto Capucci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Burberry Weekend for Women David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night Harajuku Lovers Harajuku Lovers Love Les Parfums de Rosine Un Zephir de Rose Aroma M Geisha Nobara-Cha biehl parfumkunstwerke hb01 s.Oliver s.Oliver Hot Edition Women Prada Infusion de Tubereuse DSH Perfumes LiLi Love & Toast Paper Flower Oriflame Chiffon Bourjois Evasion