Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Anniversary Roberto Cavalli για γυναίκες

Anniversary Roberto Cavalli για γυναίκες

Anniversary Roberto Cavalli για γυναίκες Εικόνες

Anniversary από Roberto Cavalli είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Anniversary κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Polge. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, Μήλο Γκόλντεν και βατόμουρο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Βανιλια.

ροζ πιπέρι Μήλο  Γκόλντεν βατόμουρο

γιασεμί άνθος πορτοκαλιού Αφρικής ηλιοτρόπιο

πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Anniversary by Roberto Cavalli.

Anniversary Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roberto Cavalli Anniversary fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roberto Cavalli Anniversary, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Anniversary by Roberto Cavalli. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Anniversary by Roberto Cavalli αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Tutti Kiwi Salvatore Ferragamo Incanto Dream Avon Always Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Masaki Matsushima mat; pink Ted Baker X2O Extraordinary for Women Victoria`s Secret Pear Glace Corine de Farme Los Angeles Night Leslie Blogdett Perfume Diaries Golden Light Oscar de la Renta Oscar Tropical Jeanne Arthes Boum Vera Wang Preppy Princess