Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Just Cavalli Gold for Her Roberto Cavalli για γυναίκες

Just Cavalli Gold for Her Roberto Cavalli για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

γεύση καρυδιού
Just Cavalli Gold for Her Roberto Cavalli για γυναίκες Εικόνες Just Cavalli Gold for Her Roberto Cavalli για γυναίκες Εικόνες Just Cavalli Gold for Her Roberto Cavalli για γυναίκες Εικόνες

Just Cavalli Gold for Her από Roberto Cavalli είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Just Cavalli Gold for Her κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Fabrice Pellegrin. Οι νότες κορυφής είναι φουντούκι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, ρίζωμα ίρις και ζαχαρωτό; οι νότες της βάσης είναι δέρμα και Παλλισανδρος.

φουντούκι Μανταριν ορανζ

γιασεμί ρίζωμα ίρις ζαχαρωτό

δέρμα Παλλισανδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Just Cavalli Gold for Her by Roberto Cavalli.

Just Cavalli Gold for Her Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roberto Cavalli Just Cavalli Gold for Her fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roberto Cavalli Just Cavalli Gold for Her, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Just Cavalli Gold for Her by Roberto Cavalli. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Just Cavalli Gold for Her by Roberto Cavalli αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Divine L'Infante Clinique Simply Clinique Rochas Tocade Air-Val International Minnie Mouse Guerlain L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine Jil Sander Style Pastels Soft Yellow Tocca Brigitte Ramon Molvizar White Goldskin Amouage Ubar The Party The Garden Party Iris Jean-Claude Jitrois Jitrois Queen Latifah Queen of Hearts